GSM Kontaktid: Henno Liiv   +372 50 94 980  +372 50 89 720
 Ivar Liiv    +372 50 52 018   
SARETA
REISIBUSSID SAAREMAALT! 

Bussiettevõte AS Sareta on asutatud perefirmana 15. veebruaril 1991. a., kuid reisijate veoga tegeleme juba aastast 1990. 

Meie areng on olnud tasane, kuid see-eest kindel, tuginedes meie Tellijate ja koostööpartnerite parima rahulolu saavutamisele.
AS Sareta üheksateistkümnendal tegevusaastal sõidame kaheteistkümne korraliku turismibussiga, millede aastane kogukilometraa┼ż hakkab küündima esimese miljonini. 

1997. a. alustasime ühenduse pidamist  enda esimesel regulaarsel kaugbussiliinil Kuressaare - Tallinn - Kuressaare. Tänasel päeval veavad AS Sareta bussid enda reisijaid Saaremaa ja Mandri-Eesti vahelistel kaugbussiliinidel aastaringselt ja regulaarselt kuni kuus korda päevas. Samuti on meie teenindada ka teisi kohalikke kommertsliine.
Siiski olulisima osa AS Sareta käibest moodustavad riigisisesed  ja rahvusvahelised tellimusveod. Meie suurimateks klientideks on Ikaalisten Matkatoimisto OY, BussiReisid OÜ, Merinvest OÜ, pea kõik Saaremaa omavalitsused ja koolid ning lasteaiad. Tõhus koostöö on olnud Saaremaa Reisibüroo OÜ, Riikliku Looduskaitsekeskuse, Saaremaa Spa Hotels ja teiste Saaremaa ettevõtete, asutuste ning kollektiividega. Samuti erinevate Eesti Vabariigi ministeeriumide ning nende  allasutuste ja ametitegaga, Matkavekka Eesti OÜ, Baltic Kuurort Grupp OÜ, TÜ , TTÜ ja Eestimaa teiste ning samuti  Soome aga ka Läti, Vene ja Rootsi ettevõtete, koolide ja turismifirmadega.
Meeldiva koostöö eest oleme kõigile oma senistele ja tulevastele klientidele tänulikud ning usume, et pakume kõigile Teile tulevikus aina kvaliteetsemat bussiga reisimise teenust!


Meeldivate reisideni!
AS Sareta